ŠACHOVÝ KLUB VIKTORIA ŽIŽKOV

Salonek Shell, EA Hotel Populus  HOME  U Staré cihelny 2182/11, Praha 3

DRUŽSTVA || SOUPISKY || DIAGRAMY || PŘEBOR || MEMORIÁL || KROUŽEK || DOKUMENTY
ČLENOVÉ || ELO || ÚSPĚCHY || TURNAJE || AKCE || FOTO || NÁSTĚNKA || KONTAKT

Soutěže družstev

SOUTĚŽE DRUŽSTEV 2002/2003

2.liga - Viktoria Žižkov A
2.liga skupina sever termín
1.kolo doma Lokomotiva Most 4 : 4
2.kolo doma ŠK Rakovník 4,5 : 3,5
3.kolo venku ŠK SD Kladno 6 : 2
4.kolo doma Slavoj Litoměřice 5 : 3
5.kolo venku ŠK Česká Lípa 3 : 5
6.kolo doma Spolana Neratovice 3,5 : 4,5
7.kolo venku ŠK Smíchov 6,5 : 1,5
8.kolo doma Mladá Boleslav 4,5 : 3,5
9.kolo venku Sokol Vršovice 4,5 : 3,5
10.kolo doma Spartak Ústí nad Labem 3,5 : 4,5
11.kolo venku ČSOB Litoměřice B 2,5 : 5,5


Všechny zápasy
Konečné pořadí
1.ČSOB Litoměřice B1652.0
2.Ústí nad Labem1449.5
3.Viktoria Žižkov 1347.5
4.Šk Smíchov Praha1342.5
5.Česká Lípa1247.0
6.Spolana Neratovice 1245.0
7.Loko Baník Most1145.0
8.Šk Kladno 1039.5
9.Mladá Boleslav10*39.5
10.Sokol Vršovice942.0
11.Šk Rakovník 640.0
12.Slavoj Litoměřice4*30.5




Divize G - Viktoria Žižkov B

Divize Přebor Prahy termín
1.kolo doma Lokomotiva A 4,5 : 3,5
2.kolo venku SSK Motorlet A 4,5 : 3,5
3.kolo doma Tesla Karlín 3 : 5
4.kolo doma Vyšehrad D 4 : 4
5.kolo venku Slovan Bohnice A 4 : 4
6.kolo doma Bohemians C 4,5 : 3,5
7.kolo venku Pankrác C 3 : 5
8.kolo doma Vršovice B 2,5 : 5,5
9.kolo venku Bohemians D 5,5 : 2,5
10.kolo doma Holdia DP B 3,5 : 4,5
11.kolo venku Slovan Bohnice B 5,5 : 2,5


Všechny zápasy
Konečné pořadí
1.Holdia DP B2166,0
2.Tesla Karlín1754,0
3.Lokomotiva1453,0
4.Tj Pankrác C 1447,0
5.Bohemians C1445,0
6.Viktoria Žižkov B1244,5
7.Vyšehrad D 945,0
8. Bohemians D941,5
9.Vršovice B937,0
10.Motorlet A734,5
11.Bohnice A636,0
12.Bohnice B024,5


1.třída - Viktoria Žižkov C

1. třída Skupina 11 termín
1.kolo doma Dům armády C 4 : 4
2.kolo venku Bohemians G 5 : 3
3.kolo doma Oaza Praha B 4,5 : 3,5
4.kolo venku Alfa ŠKMF Praha A 3,5 : 4,5
5.kolo doma Lokomotiva B 4 : 4
6.kolo doma Holdia DP C 4 : 4
7.kolo venku Stavby mostů A 4 : 4
8.kolo doma Tesla Karlín B 3 : 5
9.kolo venku SSK Motorlet C 5 : 3
10.kolo doma Sokol Vršovice C 5 : 3
11.kolo venku Sokol Kobylisy B 4 : 4


Všechny zápasy
Konečné pořadí
1.Kobylisy B1958,0
2.Dům Armády C1857,0
3.Tesla Karlín B1750,5
4.Viktoria Žižkov C1346,0
5.Vršovice C 1341,5
6.Stavby mostů A1243,0
7.Bohemians G1045,5
8.Holdia DP C1041,0
9.Lokomotiva B843,5
10.Oaza Praha B 638,5
11.Motorlet C435,5
12.Alfa ŠKMF228,0


3.třída - Viktoria Žižkov D

Všechny zápasy
3. třída Skupina 32 termín
1.kolo venku Lokomotiva E 6,5 : 1,5
2.kolo doma Oaza Praha E 6,5 : 1,5
3.kolo venku Mahrla Praha C 1,5 : 6,5
4.kolo venku Pankrác E 5,5 : 2,5
5.kolo doma Rapid Praha B 6 : 2
6.kolo venku Slovan Bohnice E 5 : 3
7.kolo doma Alfa ŠKMF C 4,5 : 3,5
8.kolo venku ABC Praha A 5,5:2,5
9.kolo doma TJ Praga D 5 : 3
10.kolo venku Porg B 7 : 1
11.kolo doma Motorlet E 6 : 2
Konečné pořadí
1.Viktoria Žižkov D2060,5
2.Alfa ŠKMF C 1854,5
3.ABC Praha 1755,5
4.Pankrác E1245,0
5.Lokomotiva E1243,5
6.Mahrla C1145,5
7.Praga D1042,0
8.Oaza E1039,5
9.Motorlet E740,0
10.Bohnice E638,5
11.Porg B634,0
12.Rapid B328,5


3.třída - Viktoria Žižkov E

3. třída Skupina 33 termín
1.kolo venku Slovan Bohnice D 1,5 : 6,5
2.kolo doma Alfa ŠKMF B 4 : 4
3.kolo venku Oaza Praha D 4 : 4
4.kolo doma Smíchov E 3 : 5
5.kolo venku Praga E 1 : 7
6.kolo volno -
7.kolo doma Dům armády E 2,5 : 5,5
8.kolo venku Union Praha A 3,5 : 4,5
9.kolo doma 1.ŠK Neslyšících 5,5 : 2,5
10.kolo venku Sokol Vyšehrad I 4,5 : 3,5
11.kolo doma Sokol Kobylisy E 4,5 : 3,5


Všechny zápasy
Konečné pořadí
1.Dům Armády E1855,5
2.Praga E1753,0
3.Bohnice D1244,0
4.Alfa ŠKMF B 1143,0
5.Vyšehrad I1043,5
6.Union 1039,5
7.Smíchov E836,5
8.Viktoria Žižkov E834,0
9.Kobylisy E 833,0
10.1.SK Neslyšících736,0
11.Oaza Praha D119,0


3.třída - Viktoria Žižkov F

3. třída Skupina 31 termín
1.kolo doma TJ Praga C 4 : 4
2.kolo venku Pankrác D 0 : 8
3.kolo doma Slovan Bohnice G 6,5 : 1,5
4.kolo venku Teplárna D 5,5 : 2,5
5.kolo doma Smíchov D 5 : 3
6.kolo venku Bohemians F 5 : 3
7.kolo doma DDM Praha 6 B 4,5 : 3,5
8.kolo venku Slovan Bohnice F 6,5 : 1,5
9.kolo doma TJ Praga F 5:3
10.kolo venku ZORA Praha A 4,5:3,5
11.kolo venku Holdia DP E 4:4


Všechny zápasy
Konečné pořadí
1.Pankrác D2273,5
2.Praga C1860,5
3.Viktoria Žižkov F1850,5
4.ZORA A 1349,5
5.DDM Praha 6 B 1251,0
6.Holdia DP E 1241,0
7.Smíchov D 1143,0
8.Bohnice F735,5
9.Teplárna D 733,5
10.Praga F532,0
11.Bohnice G531,0
12.Bohemians F227,0


Výsledkový servis 2002/2003   (aktualizováno: 08.07.2010 14:47) Editovat stránku

Editovat stránku